Тишківська сільська рада

Кіровоградська область, Новоукраїнський район

Корисні інтернет-ресурси

Дата: 24.11.2021 13:37
Кількість переглядів: 227

Корисні інтернет-ресурси для учасників освітнього процесу

Фото без опису1. "Розвиток дитини" - проект корисний для усіх сторін освітнього процесу: джерело корисної інформації; поради й завдання, генератор завдань, розміщені на сайті, допомагають виховувати дітей щасливими, розвиненими особистостями.

Перехід за посиланням: https://childdevelop.com.ua 

2. "ЛогікЛайк" - покроковий курс для розвитку логічного мислення в ігровій формі дітей віком (5-7) років та (8-12) років. Більше не потрібно шукати завдання в інтернеті та самостійно складати програму для дитини: задачі структуровані від простого до складного; перед новою темою подано теорію, де доступно пояснено метод розв’язання; займатися можна з комп’ютера, телефону або планшета. Створіть пробний особистий кабінет і протестуйте можливості платформи за 1 клік

Перехід за посиланням: https://logiclike.com/uk/cabinet#/course/logic

3. "МегаЗнайка" - сайт для дітей та батьків, для вчителів початкових класів та вихователів дитячих садочків. На ньому зібрана величезна кількість цікавої і корисної інформації: казки, вірші, ігри, пісні, цікаві факти про різноманітні предмети та явища, про рослинний і тваринний світ, про людину та її діяльність.

Перехід за посиланням: http://www.megaznaika.com.ua

4. "Кольорові завдання для дітей 4-5 років" - правильно підібрані логічні ігри для дітей 4-5 років допоможуть розвинути саме ті сторони інтелекту, які на даний момент найбільш потребують стимуляції. Ігровий матеріал для розвитку логіки повинен бути різноманітним. Це не тільки обов'язкові доміно і лото, існує маса цікавих ігор, які без праці захоплять малюка. А головне, такі заняття принесуть не тільки радість, а й неоціненну користь. Те, що буде закладено в дитини в ранньому віці, обов'язково повернеться успіхами в майбутньому. У віці чотирьох-п'яти років починається посилений розвиток правої півкулі. Це півкуля відповідає за синтез інформації, вміння аналізувати і зіставляти дані.

Перехід за посиланням: https://transportoskola.ru/uk/muzhchina-i-zhenschina/cvetnye-zadaniya-dlya-detei-4-5-let-razvivayushchie-zadaniya/

5. "Експерименти та творчість" - проект "Розвиток дитини" пропонує батькам та вихователям підбірку експериментів та вправи для розвитку дитячої творчості.

Перехід за посиланням: https://childdevelop.com.ua/practice/

6. "50 обов'язкових завдань для підготовки до школи" - проект "Розвиток дитини" пропонує батькам, вихователям та вчителям п’ятдесят розвивальних завдань, розмальовок та головоломок для розвитку навичок аналітичного, логічного, творчого мислення, довільної уваги, дрібної моторики та загальної ерудиції майбутніх першокласників. Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до навчання, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Перехід за посиланням: https://osvita.ua/school/63458/

7. "Вправи для розвитку мовлення у дітей 2-3 років" - корисні практичні поради та вправи, як для батьків так і для вихователів. Невеликі проблеми з розвитком мовлення дитини можна вирішити без допомоги логопеда. Для цього існують спеціальні вправи для розвитку мовлення дитини. Вони нескладні у виконанні і можуть проводитися з будь-яким малюком. 

Перехід за посиланням: http://irpinmed.com.ua/ua/news-1-0-50-vpravi-dlya-rozvitku-movlennya-u-ditey-2-3-rokiv

8. "10 цікавих кросвордів для дітей у малюнках" - проект "Розвиток дитини" пропонує батькам, вихователям та вчителям одинадцять оригінальних завдань-кросвордів для розвитку лінгвістичного інтелекту та розширення кругозору. Виконання запропонованих завдань сприятиме розвитку пізнавальної активності та вихованню всебічно розвиненої особистості.

Перехід за посиланням: https://osvita.ua/school/72851/

9. "Завдання, які допоможуть дитині краще пізнати себе" - проект "Розвиток дитини" пропонує батькам, вихователям та вчителям тридцять вісім оригінальних завдань для розвитку навичок самоаналізу, а також аналітичного, логічного, творчого мислення, емоційного інтелекту, комунікативних навичок тощо. Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до себе та свого оточення, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх і комунікативних можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Перехід за посиланням: https://osvita.ua/school/63165/

10. "Практичні завдання" - практичні завдання для дошкільників 3, 4, 5, 6 років (завантаження матеріалу для використання БЕЗКОШТОВНО).

Перехід за посиланням: https://childdevelop.com.ua/worksheets/tag-detsad/

11. "ПЕДАГОГІЧНІ ІГРИ ВІД МУЛЬТИМЕДІЙНОГО ВИДАВНИЦТВА «РОЗУМНИКИ»" - це захоплюючі навчальні програми для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку з інтерактивними вправами, веселими анімованими персонажами, яскравими сюжетами та звуковим супроводом: викликають інтерес до навчання; допомагають дитині швидше вивчити новий матеріал з основних шкільних предметів; розвивають логіку, увагу, уяву, креативне мислення та пам’ять; 

Перехід за посиланням: 

http://edugames.rozumniki.ua/?fbclid=IwAR145GYqiaPVwF7aFAP2W3mhCU-DrA8nV5u7hyqDg8lKpwcoSWEPCwfIEe4

12. "Розвиваючі ігри для дітей в картинках" - НМК: розвиваючі ігри для дітей 3-4-5-6-7 років. Ігри на розвиток мислення, дрібної моторики, пам'яті.

Перехід за посиланням: http://ped-kopilka.com.ua/photos/1063.htm

13. "Ігри та вправи спрямовані на ознайомлення дітей із професіями системи ,,людина - техніка”".

Перехід за посиланням: http://www.svyatoshinruo.kiev.ua/2013-10-10-14-41-03/3563-2015-04-02-08-35-45

14. "Дидактичні ігри для дошкільнят" - дидактичне завдання визначається метою навчання і виховання дітей у відповідності з програмою виховання і навчання в дитячому садку, де для ко­жної вікової групи визначено об'єм знань, умінь і навичок, якими повинні оволодіти діти.

Перехід за посиланням: https://vseosvita.ua/library/didakticni-igri-dla-doskilnat-231315.html

15. "Дидактичний матеріал для дітей середнього та старшого дошкільного віку "Економіка для малят" - у даному розділі запропоновані різноманітні дидактичні ігри за якими ми разом із дітьми зможемо економити, присутні приказки про гроші.Цікава дидактична гра під назвою "Крамниця" у дітей за допомогою цієї гри розвивається логічне мислення.

Перехід за посиланням: https://vseosvita.ua/library/didakticnij-material-dla-ditej-serednogo-ta-starsogo-doskilnogo-vikuekonomika-dla-malat-92201.html

16. "Малятам-дошкільнятам" - освітня група у соціальній мережі facebook. Велика кількість навчальних матеріалів, ігор, вправ, відео спрямованих на розвиток дошкільнят. 

Перехід за посиланням: https://nb-no.facebook.com/groups/malyatam/

17. "Левко" - сайт для вихователів, дітей та батьків, що пропонує великий вибір ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, поради з рукоділля, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, та сценарії дитячих свят."

Перехід за посиланням: http://levko.info

18. "Нашим діткам" - сайт пізнавальний, як для дітей, їх батьків так і для вихователів, присвячений дошкільнятам та ранньому розвитку дитини. Тут розміщені дитячі музичні альбоми, відео-презентації, мультфільми, ігри, сценарії свят, аудіокниги та ще багато цікавого.

Перехід за посиланням: https://www.nosiki.cv.ua

19. "Пустунчик" - інформаційно-розважальний портал присвячений розвитку, навчанню та відпочинку дитини. Сайт пропонує різноманітний контент: ігри, аудіотеку, творчість, рукоділля, дозвілля, віртуальну школу та багато цікавого, що дозволить огранізувати відпочинок та розвиток дошкільняти.

Перехід за посиланням: https://pustunchik.ua/ua

20. "Казкар" - один з кращих сайтів подібної тематики на просторах українського Інтернету. Корисний для використання вихователям, дітям, а також батькам. Тут є всі необхідні матеріали для малечі та батьків: казки (українські та народів світу), легенди про міста, села, гори, річки, рослин і тварин, мультфільми, аудіоказки, ігри, сценарії свят, ілюстрації та окремий розділ для батьків.

Перехід за посиланням: http://kazkar.info

21. "Читанка" - дитяча публічна онлайн-бібліотека, в якій містяться книги українською мовою, які вже не можна придбати у книжкових магазинах. Однак ви маєте можливість завантажити на комп’ютер чи інший пристрій будь-яку з книг представлених на сайті.

Перехід за посиланням: http://chytanka.com.ua

22. "Поради батькам від вихователів дитсадків" - проект "Розвиток дитини" пропонує до уваги батькам поради від вихователів дитячих садків про виховання і дисциплінування дошкільнят.

Перехід за посиланням: https://childdevelop.com.ua/articles/upbring/8937/

23. "Весела Абетка" - сайт, де зібрано безліч оповідань, загадок, казок, ігор, віршів, цікаво викладених для дітей відомостей з різних галузей знань. Ідея проекту та наповнення належить Миколі Владзімірському із Севастополя.

Перехід за посиланням: http://abetka.ukrlife.org

24. "Янко Гортало" - чудовий україномовний сайт, що працює переважно на ниві дитячої літератури. Його авторами є Інга та Владислав, а Янко Гортало – то, звісно, псевдонім. Вони виховують 5-ро діток, тож віршики, оповідки, ілюстрації, відеопрезентації, пісеньки та інші вигадки – це продукт натхнення великою родиною.

Перехід за посиланням: https://yankogortalo.com

25. "З любов'ю до дітей" - мабуть, один з найкращих україномовних сайтів, що має на меті навчити дітей робити добро, мати хороші думки та бути добрими. Тут ви знайдете багато розвиваючих мультфільмів, відеозагадок, розвиваючих уроків, казок, творчих майстер-класів та дитячих пісень українською мовою. Сайт цікавий та корисний для вихователів, дітей та батьків.

Перехід за посиланням: http://sonechko.pp.ua

26. "Скарбничка вихователя Братченко О.М." - Головківський НВК. Блог створений для батьків та колег.

Перехід за посиланням: https://olenabr.blogspot.com

27. "З’явились мультики, що допоможуть малюкам перемогти стрес на карантині" - 18 роликів, що допоможуть дітям впоратися зі стресом і заспокоїтися через розваги, розробив телеканал ПЛЮСПЛЮС разом ыз дитячим психологом Свытланою Ройз. Мынымультики покажуть в ефыры, також вони доступны на Youtube.

Перехід за посиланням: 

https://osvitoria.media/news/z-yavylys-multyky-shho-dopomozhut-dityam-peremogty-stres-na-karantyni/?fbclid=IwAR2I7INDMbE_fEV0xbF3P4ja2GCqKtIv41ETGbyAjFmNbe6KDBBLGJMUCrY

28. "25 запитань, відповіді на які повинен знати майбутній першокласник" - сайт Mamabook підготував експрес-тест у вигляді запитань. Батьки та вихователі легко зможуть визначити рівень готовності майбутнього школяра. Проведіть самостійно співбесіду зі своєю дитиною.

Перехід за посиланням: 

https://mamabook.com.ua/25-zaputan-vidpodidi-pershoklasnik/?fbclid=IwAR2ZfZMhlSa19LnZ2ykaO0i72FnoPV_oGi1B5O8tLtwl0LTLGlSm2ArUVkU

 
 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь