Дорогі односельці!

Дата: 12.01.2024 09:04

Сьогодні  ми  проводжатимемо  в  останню     путь   жителя  села Тишківка,  військовослужбовця 1-го батальону 3-ї роти  93-ї  механізованої  бригади,  що  розташована  в  селі Костянтинівка Донецької  області  – Зазимка  Віктора Петровича,  який  помер  11  січня 2024 року.

Тяжке  та  непоправне  горе  спіткало  сім’ю  Зазимків.  Хижа  смерть  вирвала  із  життя людину  сповнену   сил  та  енергії.  Біль  втрати  неможливо  передати  ніякими  словами.  Відчуттями  скорботи,  болю,  гіркоти,  переживання  та співчуттям  сповнені  серця  кожного  з  нас.

Зазимко Віктор Петрович народився 13  квітня 1983 року  в селі Тишківка Добровеличківського району Кіровоградської області. У 1989-му  році він пішов  до  1  класу  Тишківської  загальноосвітньої школи №1. За роки навчання проявив себе як старанний і ввічливий учень, мав багато товаришів, завжди був готовим прийти на допомогу. Для батьків був помічником, не боявся фізичної праці. Його життєвий  шлях  був  наповнений  тільки  добрими  справами.

У  2003  році  Віктора  було  призвано  до лав Збройних Сил України.  Відслуживши,  повернувся  в  рідне  село.  Далі  доля  закинула  в  місто  Кропивницький,  де  працював  на  підприємстві  охоронником.

Із  червня  місяця 2015 року безпосередньо  брав  участь  у  антитерористичній  операції  та  операції  об’єднаних  сил  на  території  Луганської  та  Донецької  областей.  Разом  з  побратимами  забезпечував  її  проведення,  і  захист  незалежності,  суверенітету  та  територіальної  цілісності  України  в  місті  Маріуполь.

У  2022  році   Віктор був  призваний  до Лав  Збройних  Сил України Другим  відділом  Новоукраїнського  районного  територіального  центру  комплектування  та  соціальної  підтримки  та  був  направлений  на  Донецький  напрямок  обороняти  нашу неньку Україну. Віктор  вірив  у  те,  що  Перемога  буде  за  нами, хотів,  як  і  всі  ми, її дочекатися,  але  не  судилося….

У цей скорботний день вся територіальна громада глибоко сумує та співчуває родині Віктора. Прийміть слова подяки за те, що виховали патріота та справжнього захисника України і нехай Господь Бог допомагає Вам перенести важкий біль втрати рідної людини.

Поховання  військовослужбовця,  Зазимка  Віктора Петровича буде  проходити  12  січня 2024 року  з 11.00  години  від  будинку,  що  розташований  по вул. Андрія Лупана (вул. Крилова)  напрямком  до  кладовища  по  вул. Південній.