Скористайтеся програмою безоплатного зубопротезування

Дата: 09.08.2024 09:33

Комунальне некомерційне підприємство «Новоархангельська багатопрофільна лікарня» Новоархангельської селищної ради повідомляє, що в липні 2024 року наш заклад підписав договір з НСЗУ на надання послуг «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (група послуг №1 та група послуг №2)».

Скористатися програмою безоплатного зубопротезування пацієнт може один раз протягом року. Згідно з постановою Уряду №212 від 27.02.2024 року, гранична вартість наданих- медичних послуг одному пацієнту, група послуг №1 (протезування зубів металокерамікою, акрилові та нейлонові протези) - не може перевищувати 14 984 гривні, а група послуг №2 (лікування, пломбування та видалення зубів) - не може перевищувати 24 952,54 грн.

Хто може отримати послуги безоплатного зубопротезування?

• учасники бойових дій
  • особи з інвалідністю внаслідок війни
  • військовослужбовці

Як отримати послугу?

• звернутися до КНП «Новоархангельська багатопрофільна лікарня»                           .
  • отримати попередньо направлення від лікаря-стоматолога
  • заповнити заяву
  • надати копії документів з пред’явленням їх оригіналів

Пакет необхідних документів:

• паспорт громадянина України         ‘               „
  • облікова картка платника податків
  • посвідчення (учасника бойових дій / особи з інвалідністю внаслідок війни / посвідчення учасника війни та/або військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу)

Запрошуємо учасники бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та Військовослужбовців Вашої громади до нас на безкоштовне зубопротезування.

Надання допомоги в цей нелегкий для нас час надія що разом ми подолаємо будь які негаразди та пройдемо до заслуженої перемоги! .

Сподіваємося на подальшу  співпрацю!

Щиро вдячні за розуміння та підтримку!