ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ

Дата: 06.09.2024 11:28

Фото без опису    Сумна звістка сколихнула Тишківську громаду. Загинув наш земляк.

Бакчела  Юрій Іванович народився 15 лютого 1983 року в с. Чорне Летяжінського району, Павлоградської області, у родині Бакчела Івана Ісидоровича та Бакчела Марії Олексіївни. Мав чотири сестри: Оксана, Наталія, Тетяна та Марія.  Одружений на Бакчела Тетяні. У шлюбі народили та виховували двох дітей Олександра та Данила.

Закінчив Гаївський НВК, потім навчався в Новоукраїнському училищі, після закінчення якого працював в ФГ “Неофіти”. Юрія запам’ятали як дуже добру, веселу, життєрадісну людину. В 2014 році був учасником АТО. На початку повномасштабного вторгнення  пішов захищати країну. Загинув 28 серпня 2024 р. під час виконання бойового завдання в зоні бойових дій поблизу населеного пункту Черкаська Конопелька, Курської області (російської федерації).

Тож просимо гідно зустріти воїна на щиті. Завтра, 7 вересня 2024 року, о 9 годині починаємо формувати живий коридор від початку в'їзду в Тишківку зі сторони Добровеличківки, далі повертаємо біля пожежної частини на вулицю Богдана Хмельницького, далі на вулицю Сергія Мельника і аж до виїзду в сторону Гаївки.

Закликаємо громаду гідно вшанувати пам’ять загиблого  воїна!

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ