Змагання з настільного тенісу

Дата: 25.10.2019 14:18

На виконання плану заходів на 2019/2020 роки щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація", відповідно до наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації №729-од від 10 жовтня 2019 року "Про проведення обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2019-2020 роках", наказу начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради №71 від 10 вересня 2019 року "Про проведення в 2019/2020 навчальному році на території Тишківської сільської ради ОТГ Спартакіади серед здобувачів освіти" та з метою формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров'я учнів, залучення їх до занять фізичною культурою як складовою частиною загальнолюдської культури, сьогодні на базі Тишківської ЗШ І-ІІІ ст. №1 відбулися змагання з настільного тенісу.

Результати змагань:

№п/п Заклади освіти Місце
1 Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№1 ІІІ
2 Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№2 І
3 Гаївський НВК ІV
4 Тишківська філія УАЛ ІІ

№п/п Учень/учениця Місце
1 Маргарита Екало, 8 клас Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№2 І
2 Дмитро Лямзін, 8  клас Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№2 І
3 Олена Пархоменко, 10  клас Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№1 ІІ
4 Роман Сенчук, 11 клас Тишківська філія УАЛ ІІ
5 Наталія Герасименко, 10 клас Тишківська філія УАЛ ІІІ
6 Богдан Михайленко, 11  клас Тишківська ЗШ І-ІІІ ст.№1 ІІІ

Бажаємо учасникам змагання подальших спортивних перемог!

Методист     ВОМСКТ    Т.СИВАК