Дата: 27.03.2020 14:24

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції Кіровоградська обласна служба зайнятості запровадила запобіжні дії.

З 16 березня по 24 квітня поточного року скасовані всі масові та групові заходи, заплановані для населення та роботодавців, зокрема семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо.

Установлені обмеження візитів безробітних до центрів зайнятості з метою пошуку роботи. Про наявність прийнятних пропозицій працевлаштування безробітних інформуватимуть у телефонному режимі або засобами електронного зв’язку.

Співпраця з представниками роботодавців буде проводитися з використанням дистанційних форм комунікації.

Шукачам роботи рекомендуємо отримати необхідну інформацію з питань зайнятості в режимі онлайн за допомогою офіційних веб-ресурсів державної служби зайнятості:

сайт «Єдине соціальне середовище» www.dcz.gov.ua, «Освітній портал» skills.dcz.gov.ua ,

«Профорієнтація та розвиток кар’єри» profi.dcz.gov.ua,

а також на регіональній сторінці Кіровоградського  обласного центру зайнятості

kid.dcz.gov.ua та сторінках у соціальній мережі «Фейсбук».

Тимчасово призупинено проведення особистого прийому громадян у центрах зайнятості/філіях.

Заяви та звернення приймаються виключно у електронній формі, за допомогою поштового зв’язку або скриньки для кореспонденції.

!!! З усіх питань щодо роботи обласної служби зайнятості в умовах карантину звертатися:

телефони «гарячої лінії» обласного центру зайнятості   (понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00):

для шукачів роботи (0522) 32-17-68, електронна пошта empl@kocz.gov.ua

для роботодавців (0522) 32-08-01, електронна пошта rob@kocz.gov.ua

із загальних питань (0522) 24-55-75, електронна пошта org@kocz.gov.ua

телефон кар’єрних радників Добровеличківської районної філії (05253) 5-16-74

телефон відділу взаємодії з роботодавцями

(05253) 5-26-70

електронна пошта: 1114@ rcz.kocz.gov.ua