Сільська рада нагадує про необхідність сплатити земельний податок та орендну плату з фізичних осіб

Дата: 30.06.2021 10:25

Тишківська сільська рада нагадує про необхідність сплати земельного податку та орендної плати за 2021 рік. З питань отримання податкових повідомлень – рішень, а також розміру земельного податку чи орендної плати просимо звертатися до відділу земельних  відносин, комунальної власності,  інфраструктури та житлово-комунального господарства Тишківської сільської ради, за адресою вул. Центральна, 3.

Землекористувачів, власників земельних ділянок інших населених пунктів Тишківської ОТГ з питань отримання податкових повідомлень – рішень просимо звертатись до старост за місцем знаходження земельних ділянок.