Тишківська сільська рада

Кіровоградська область, Новоукраїнський район

За ініціативи депутатів Тишківської сільської ради вноситься на обговорення проєкт положення  про преміювання працівників Тишківської сільської ради об'єднаної сільської ради.

Дата: 27.08.2021 08:55
Кількість переглядів: 2513

                                                                        ПРОЄКТ                                                                         

 

 

Положення

про преміювання працівників

Тишківської сільської ради

об’єднаної  територіальної  громади

 

1. Загальні положення

 

                1.1. Положення про преміювання працівників Тишківської сільської ради об’єднаної  територіальної громади (далі – Положення) розроблене відповідно до законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про оплату праці», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 « Про упорядкування структури та умов оплати  праці  працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 212 «Про затвердження Порядку видачі грошової винагороди державним службовцям за сумлінну працю в органах державної влади, зразкове виконання обов’язків» та колективного договору з метою заохочення працівників сільської ради за ініціативність, творчість в роботі, добросовісне виконання посадових обов’язків і завдань шляхом урахування їх особистого внеску в загальні результати роботи.

               1.2. Дія цього Положення поширюється на всіх працівників сільської ради в тому числі її голови, заступника, секретаря, спеціалістів та працівників обслуговуючого персоналу виконавчого комітету та підпорядкованих відділів Тишківської сільської ради об’єднаної  територіальної громади.

               1.3. Преміювання працівників сільської ради та підпорядкованих їй відділів здійснюється відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи за підсумками роботи за місяць.

              1.4. В окремих випадках за виконання особливо важливої роботи або з нагоди ювілейних та святкових дат (День Конституції України, День незалежності України, День місцевого самоврядування, Новий рік та ін.) відповідно до рішення сесії та за розпорядженням сільського голови з урахуванням особистого внеску, працівникам може бути виплачена одноразова премія в межах затвердженого фонду оплати праці.

             1.5.Премія не нараховується працівникам за час відпусток, тимчасової непрацездатності, відрядженим на навчання з метою підвищення кваліфікації, в тому числі за кордон.

             1.6. Працівникам, звільненим з роботи в місяць, за який проводиться преміювання, премії не виплачуються, за винятком працівників, які вийшли на пенсію, звільнилися за станом здоров’я.

            1.7. Працівникам, яким винесена догана, премія не виплачується протягом дії дисциплінарного стягнення.

 

2. Фонд  преміювання

 

            2.1.Фонд преміювання (щомісячна премія, одноразові премії до Дня Конституції України, Дня незалежності України, Дня місцевого самоврядування) працівників сільської ради ОТГ утворюється в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі та економії коштів на оплату праці.

            2.2. На створення річного фонду преміювання спрямовуються кошти у розмірі не менше як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці, що утворилася з початку року.

           2.3. Видатки на преміювання передбачаються в кошторисі сільської ради.

 

3. Показники преміювання і розмір премії.

 

          3.1.Преміювання працівників сільської ради ОТГ та підпорядкованих їй відділів ,  в тому  числі  сільського  голови, здійснюється згідно  рішення  сесії  сільської  ради,  що  передує  новому  фінансовому  року  та  за розпорядженням  сільського   голови, а у разі відсутності  сільського  голови – особи,  яка  виконує його обов’язки, на підставі оцінки та всебічного аналізу виконання працівниками посадових обов’язків і завдань.

        3.2.  За результатами роботи за місяць сільський  голова  має  право    визначати  розмір  премії  працівникам,  в  тому  числі  і  собі  особисто  та здійснювати  її згідно  рішення сесії сільської ради; з  урахуванням  показників,  зазначених  в  цьому  пункті:

            - своєчасне та якісне виконання поставлених керівництвом завдань і доручень;

            - сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, ініціатива і творчість у роботі;

         -    дотримання виконавської  і трудової  дисципліни;

            - постійне самовдосконалення, підвищення професійної кваліфікації.

         3.3. Розмір премії залежить від стану виконання показників, зазначених в п. 3.2 цього Положення, та особистого вкладу працівника в загальні результати роботи, без обмеження індивідуальних премій максимальними розмірами.

          3.4.  Граничний  розмір  премії  посадових  осіб  місцевого  самоврядування сільської ради ОТГ не обмежується, якщо інше не встановлено законодавством.

 

          3.5. Зменшення відсотку преміювання працівників або позбавлення їх премії здійснюється у разі:

            - неякісного або невиконання розпоряджень та доручень сільського голови;

            - несвоєчасного розгляду пропозицій, заяв, звернень громадян;

            - порушення строків розгляду документів;

            - недобросовісного виконання посадових обов’язків і завдань.

 

4. Установлення надбавок.

      4.1.  Законодавством визначено два види надбавок:

-  надбавка за високі досягнення у праці;

-  надбавка за виконання особливо важливої роботи.

      4.2. Надбавка за високі досягнення у праці (або за виконання особливо важливої роботи) встановлюється службовцям у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за  вислугу років відповідно до розпорядження сільського  голови.

       4.3.  Надбавка за високі досягнення у праці встановлюється праців­никам за умови сумлінного та якісного виконання ними своїх посадових обов'язків, ініціативності та відсутності порушень трудової дисципліни.

        4.4. Надбавка за виконання особливо важливої роботи встановлюється на чітко визначений термін, тобто на період виконання цієї роботи.

         4.5.  Працівникам може встановлюватися одночасно лише одна з цих надбавок.

         4.6.  Відповідно  до наказу  Міністерства  праці  України  № 77  від  02.10.96 р. із змінами може встановлюватися  надбавка  робітникам  апарату сільської  ради  за  складність  та  напруженість  у  роботі в розмірі до 50% місячного окладу та  доплата за роботу у нічний час у розмірі до 35 відсотків годинної тарифної ставки (посадового окладу)  за кожну годину  роботи з 22 до 6 години ранку.

          4.7. У разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни надбавка за високі досягнення у праці скасовується або розмір її зменшується у порядку, визначеному для їх встановлення.

 

 5.  Порядок преміювання

           5.1. Преміювання працівників апарату сільської ради та підпорядкованих їй відділів, встановлення  їм надбавок здійснюється за поданням секретаря сільської ради та відповідного рішення сесії сільської ради; на підставі оцінки та всебічного аналізу виконання ними посадових обов'язків і завдань.

            5.2.  Бухгалтер сільської  ради щомісяця до 25 числа розра­ховує загальну суму коштів, що спрямовуються на преміювання, та подає на розгляд керівництву сільської ради.

            5.3.  Встановлення або позбавлення  премії працівникам апарату сільської ради та підпорядкованих їй відділів здійснюється на підставі рішення сесії сільської ради, яке готується на основі  доповідної записки секретаря сільської ради на ім'я сільського голови.

            5.4. У доповідній записці секретаря сільської ради визнача­ється перелік працівників для преміювання із зазначенням розміру пре­міювання та працівників, яких потрібно позбавити премії із відповідним обґрунтуванням.

            5.5.  Секретар сільської ради преміюється за  розпорядженням сільського голови відповідно до рішення сесії сільської ради;

            5.6. Сільський голова преміюється на підставі рішення сесії, яке приймається, як правило, один раз на рік, при затвердженні сільського бюджету, у якому вказується про порядок оплати праці голові, в тому числі розмір премії, тривалість періоду протягом якого дана премія виплачуватиметься;

 

6. Інші умови.

        6.1. Нарахування та виплата премій здійснюється бухгалтерією Тишківської сільської ради ОТГ на підставі відповідного  рішення сесії сільської ради та розпорядження сільського голови;

         6.2. Нарахована премія за місяць та інші премії і надбавки виплачуються одночасно з виплатою заробітної плати або в наступному місяці одночасно з виплатою авансу.

 

Це Положення є обов’язковим для використання в роботі.

      Зміни та доповнення до нього вносяться для преміювання сільського голови, спеціалістів та працівників виконавчого комітету та підпорядкованих відділів Тишківської сільської ради об’єднаної  територіальної громади за рішенням сесії сільської ради.

 Фото без опису

 

 

 

                           


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь