З днем працівника сільського господарства

Дата: 19.11.2021 15:13

Шановні працівники сільського господарства! Хочеться від щирого серця привітати вас з професійним святом і сказати вам величезне спасибі за сумлінну працю! Нехай голосно звучать ці слова, але від вас багато в чому залежать здоров'я і процвітання нашої країни! Ваша робота - необхідний механізм в повноцінному функціонуванні виробництва. Бажаємо вам долати всі перешкоди на вашому життєвому шляху, чітко йти до поставлених цілей! Нехай виконуються заповітні мрії, а доля радує несподіваними приємними подарунками! Родинного благополуччя та фінансового добробуту!

Фото без опису  З нагоди св'ята працівникам сільськогосподарських підприємств нашої громади були вручені грамоти і премії від Новоукраїнської районної державної адміністрації.