ДОКУМЕНТУЄМО ВОЄННІ ЗЛОЧИНИ рф В УКРАЇНІ

Дата: 19.04.2022 09:32

У відповідності до вимог розпорядження начальника штабу - заступника командира військової частини А 5833 № 594 н/т від 09.04.2022 року та відповідно до листа Генерального прокурора України від 17.03.2022 року № 06/1/1-165 вих-22 Офісом Генерального прокурора України здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактами організації представниками Російської Федерації (далі - РФ) та республіки Білорусь за попередньою змовою групою осіб посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, поєднані з розпалюванням національної ворожнечі, які призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків, ведення агресивної війни, а також порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисними вбивствами, повідомляю про створення веб-сайтів: www.warcrimes.gov.ua та https://culturecrimes.mkip.gov.ua для документування всієї важливої інформації про міжнародні злочини РФ на яких розміщено покрокову інструкцію для тих хто передає свідчення про злочини.