19 червня - Міжнародний день медичного працівника

Дата: 17.06.2022 14:55

Щорічно, в третю неділю червня, відзначається Міжнародний день медичного працівника.
   Професійне свято лікарів, - тих, чия праця є неоціненною, кому ми завдячуємо своїм життям і здоров’ям, завжди покладаємося на їх професіоналізм, точність, моральність та гострий розум, до чиєї важливої, експертної думки завжди намагаємося прислухатися.
   Шановні лікарі, ви – приклад мужності, терпіння та віри, адже щоденно оберігаєте людські життя та даруєте надію, вкладаєте частинку себе в кожного пацієнта.

Виконавчий комітет Тишківської сільської ради щиро вітає вас із професійним святом. Бажаємо сил, натхнення, міцного здоров’я, невичерпної енергії, професійного росту, благополуччя та достатку, шани і поваги вам та вашим родинам.

Низький уклін за вашу працю, бережіть себе!