До уваги суб'єктів підприємницької діяльності

Дата: 04.08.2023 09:31

Інформуємо, що набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України: від 19 червня 2023 року №650 "Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів та забезпечення стабільної роботи виробників продовольства в умовах воєнного стану", згідно з якою на період воєнного стану та трьох місяців після його припинення чи скасування установлено:

а)  граничний рівень торговельної надбавки (націнки) на продовольчі товари вітчизняного виробництва, крім товарів, маркованих як органічна продукція: борошно пшеничне вищого сорту, молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка (у плівці), хліб житньо-пшеничний, яйця курячі категорії С1, птиця (тушки курячі, четвертини тушки курячої), батон та олія соняшникова рафінована, в розмірі не більш як 10 відсотків з урахуванням рекламних, маркетингових послуг, послуг з підготовки, обробки, пакування, інших послуг, пов’язаних з реалізацією відповідних товарів кінцевому споживачу;

б)  що втратила чинність:

постанова Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 "Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення" (із змінами та доповненнями), якою на період карантину було запроваджено державне регулювання цін шляхом декларування зміни цін на продовольчі товари, засоби індивідуального захисту, лікарські засоби і антисептики.

Зазначений нормативно-правовий акт Кабінету Міністрів України розміщено на офіційному сайті департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації в розділі "Цінова політика та споживчий ринок" рубрика "Нормативно-правові акти".