Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

Дата: 08.03.2024 09:09

Щорічно в світі відзначають 8 березня на згадку про культурні, політичні та соціально-економічні досягнення жінок. Темою цієї дати теж є рух за права людини, виокремлюючи права жінок, привертаючи увагу до таких питань, як гендерна рівність, сексизм, репродуктивні права та насильство щодо жінок.

Міжнародний день боротьби за права жінок розпочинався як соціалістичне політичне свято і є змішаним в культурі багатьох країн, насамперед в Європі, особливо в соціалістичному блоці. Міжнародний день боротьби за права жінок є найзначнішим з феміністичних свят. Ще кілька років тому цю дату повʼязували тільки з тюльпанами та весною. Та нині все більше жінок погоджуються, що 8 березня — це ще одна нагода заявити про рівноправ’я. А ще — це чудовий привід ще раз нагадати своїй мамі, сестрі, дружині чи подрузі, наскільки вони для вас особливі.

Вітаємо всіх жінок, мам, доньок, сестер, бабусь із цим чудовим весняним святом. Бажаємо усім Вам щастя, любові та добра. Нехай у вашому житті трапляються лише радісні події та яскраві моменти, щоб кожен Ваш день проходив із щирою посмішкою та гідними людьми!

З повагою, Тишківська сільська рада.